fbpx
Loader

O mnie

Nazywam się Marek Młynarski i jestem właścicielem firmy Vision Red. Od ponad dwudziestu pięciu lat działam jako producent telewizyjny i operator profesjonalnych kamer. Specjalizuję się w reportażu telewizyjnym. Codziennie nagrywam polityków, sportowców, biznesmenów, dokumentuję problemy zwykłych ludzi.

Od 2000r., produkuję materiały na terenie Podkarpacia, głównie dla TVN S.A. W tym okresie realizowałem materiały dla większości kanałów związanych z Grupą TVN S.A.: TVN, TVN24, TVN TURBO, TVN METEO, TVN STYLE, TVN CNBC Biznes, TVN BiŚ, agencja X-news, nSport+. Wykonywałem także zlecenia dla innych stacji telewizyjnych: BBC, POLSAT, TVP, Canal + Sport, TV PULS, ORANGE i TVR. Zawodowo najdłużej jestem związany z grupą TVN S.A. Efekty mojej pracy reporterskiej najczęściej widać w programach informacyjnych „Fakty” TVN oraz w programach newsowych i publicystycznych stacji TVN24.

Znam się bardzo dobrze na zagadnieniach technicznych. Wiedzę z tego zakresu zdobyłem studiując na Wydziale Fizyki i Techniki Jądrowej AGH. Warsztat telewizyjny szlifowałem na studiach podyplomowych z realizacji telewizyjnej na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Mam także doświadczenie jako prowadzący zajęcia ze studentami. W latach 2010 – 2016 pracowałem jako nauczyciel akademicki w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Uczyłem pracy z kamerą i montażu telewizyjnego.

Wspólnie z grupą dziennikarzy i wydawców telewizyjnych prowadzę szkolenia medialne i wizerunkowe dla firm i pracowników instytucji publicznych. Uczestników warsztatów medialnych przygotowujemy do wystąpień publicznych, wywiadów przed kamerami, oraz reagowania w sytuacjach kryzysowych. Jesteśmy ekipą zawodowców do zadań specjalnych.

Zadzwoń!
Zapytaj o cenę lub
umów się z nami
+48 607 654 356